הבית > חדשות > תוכן

חדשנות היא הבירה של תאורה סין הכרחי המבקשים לשדרג

Jul 28, 2015

תאורה תעשייתי שדרוג חדשנות הכרחי


הדלתא נהר הפנינים, דז'ונגשאן אשכול תעשייתי בכלכלה הוא מיוחד מאוד. ב- 2007, הייצור התעשייתי דז'ונגשאן היוו יותר ערך של העיר התפוקה תעשייתי של 70% אשכולות.


אשכולות תעשייתיים רבים בג'ונג שאן בענף התאורה הוא תעשיות מסורתיות העיקריים, דז'ונגשאן, הידוע גם בשם "סין הבירה של תאורה". אשכולות רוב לתעשיית התאורה, guzhen העיר, עסקים מקומיים הקשורות תאורה יותר מ 5,000 מפעלים, המעסיקים יותר מ-100,000 אנשים, לטפס עד ל-16 מיליארד יואן.


עם זאת, ייצור תאורה, תאורה מוצרים, בעבר היה תעשיות עתירי עבודה, תוכן טכנולוגיים ומוצרים בעלי ערך מוסף אינם גבוהים, שדרוג של אשכול תעשייתי, זה דחוף מאוד. סגן מזכיר דז'ונגשאן העירוני ועדת Li Qihong, ראש העיר אמר לכתבים: "דז'ונגשאן הוא החידוש העיר רק פיילוט של אשכולות תעשייתיים בפרובינצית גואנג-דונג. בעיירה מינהלי הקודמת לפריסה של האשכול תעשייתי יש לתמוך העסקים הגדולים של ה תיעוש ארוך מאופיין על ידי שרשרת הערך. כמו חידושים של אשכול תעשייתי שדרוג אזור "חלוצי" תאורת led, guzhen תאורה תעשייה חייב לשפר את המותג שרשרת תופעות, טכנולוגיה בריתות, מותגים מקומיים, תעשיית תמיכה מרכזי חדשנות מלא, מרכזי הפצה ושדרוגים אחרים להיות הליבה תעשייתי יותר השפעה, תחרותי. ”


"הגעתו של המשבר הפיננסי, מושפעות הרבה של ענף הנדל ן, של guzhen תאורה גם סבלו לא מעט השפעה, להאיץ את השדרוג וחדשנות, ולשפר את התחרותיות שלהם." Zhongshan guzhen העיר, אמר סגן ראש העיר ווי Hongrui.