הבית > חדשות > תוכן

מוצרי תאורת LED להיכנס לשוק יפן

Jul 28, 2015

הראשון, יפן LED תאורה הסמכה לתקנים


על פי סקר מידע טה, יפן שם היא לא תקני בטיחות המוצר תאורה LED והסמכה רשמית. מנורה חשמלית יפן התאחדות התעשיינים תקן התעשייה יפן (JIS) עבור מנורות LED מפרט הבטיחות של הנתונים המקוריים, אבל זה יוענקו רק עד לשנה הבאה. בזמן הנוכחי, האורות מחיר נמוך LED כבשו את כל השוק, הקדמה סטנדרטים תאורה LED היא קרובה, החברות בחו ל ועכשיו רוצה הזן יפן שוק עשוי להתייחס לתקנים אישורים שני.


JIS 1, אישורים (תקני התעשייה יפן)


JIS אישורים חוקי תקן תעשייתי, מזוהה, תקנים מרצון. JIS סטנדרטים אישורים עבור שיטות מדידה צריך לבדוק את מודל מספר, מידות, הפונקציה ובטיחות ההיבטים של מוצרים. כאשר האיכות של המוצר בהתאם JIS סטנדרטים עבור אבטחת איכות, ניתן לשים בצורה חלקה לתוך יפן בשוק. בשווקים בחו ל סך הכל 12 מדינות ואזורים עכשיו שימוש JIS אישורים סטנדרטיים: קוריאה, צפון קוריאה, טייוואן בסין, בסין, אינדונזיה, הפיליפינים, מיאנמר, תאילנד, ויאטנם, ואת מלזיה, ואת ובהודו מקסיקו.


2, אישור PSE


רציתי להיכנס לשוק יפן של חברות חשמל, בטיחות של פסי היא אישור ביטוח החובה. פסי יש 2 סוגים של סימני: אישור PSE יהלום מארק (הכרחי) שימש את המוצר שצוין, סימני פסי מעגל (הפול) משמש עבור אישורים שאינם מוגדרים על-ידי המוצר. אישור זה יפן היחידה לקחת אחריות היצרנים או היבואנים, ולא יצרנים זרים, יפן את קפדנית ויש לו מוניטין גבוה.