הבית > חדשות > תוכן

מוליכות חום של מתח גבוה הוביל את הניילון הראשון

Jul 28, 2015

מערכות קירור המנורה משתמש אלומיניום כחומר. בשל מוליכות חום נמוכה פלסטיק דו דרישות קירור לא תכיר, לא ניתן להשתמש בשדה של LED תרמי. לאחרונה, חברת DSM משיקה סוג חדש של פלסטיק מוליך, שמירה על בסיס ליתרונות הכלליים של חומרי פלסטיק, עלייה של המקדם של מוליכות חום, תרמי מקדם מוליכות פלסטיק 10-50.

תחת מאמצים משותפים של פיליפס ו- DSM, אור חדש Philips MASTERLEDMR16 הפך היישום הראשון בעולם של LED ובעוצמת, מעטפת אלומיניום שלה הוחלף מוליכות חום של StanylTC פלסטיק. Stanyl לשפר את עיצוב גמישות ועמידות של המוצרים, וכן הפחתת המשקל של מוצרים, יתרונות רבים אחרים. הקיימות של פתרונות עתידיים יחולו הסדרה נורות פיליפס LED החדשה בכללותה.

פיליפס MASTERLEDMR16 הוא שמנורת LED ואט 4 יכול להחליף מנורות הלוגן מתח נמוך הרווחת. פלט אור שלה עם 20 וואט, הלוגן, נורות MR16, לכן שהיתרון החשוב ביותר הוא כי זה יכול לחסוך אנרגיה עד 80 ו 40 פעמים יותר מאשר חיי השירות של מנורת הלוגן.

חומרים מתכתיים כמו מערכות תרמיות טכנולוגיה הוא מפותח יחסית, אבל יש עדיין כמה חסרונות, חומר מתכת פלסטיק מוליכות תרמית יש יתרונות רבים, כגון משקל נמוך, יותר על איכות הסביבה, בטיחות, עיצוב משופר, חופש, קל לעיבוד, יעילות גבוהה יותר, להפעיל את המערכת וכן הלאה.